lukola

O NAS

Cześć!!!

Nazywam się Aleksandra Gralińska i jestem krawcową z 11-letnim stażem.

Na początku doświadczenie zdobywałam samodzielnie, kiedy rozpoczęłam przygodę z szyciem nie mogłam już jej przerwać. Tworzyłam i szyłam dla syna i przyjaciół. Po ukończeniu kursu zdobyłam potrzebną wiedzę oraz zostałam dyplomowaną krawcową. Rozpoczęłam swoją kilkuletnią drogę zawodową. Pracowałam przy produkcji odzieży znanych polskich oraz zagranicznych marek oraz takich z nurtu slow fashion. Na ostatnim etapie wiele doświadczenia zdobyłam dzięki organizacji produkcji, braniu czynnego w niej udziału, odszywania wzorów (sampli). Jako osoba głodna wiedzy, dokładna i szybko ucząca się zajmowałam wiele stanowisk, co pozwoliło mi na opanowanie obsługi aż jedenastu rodzajów maszyn przemysłowych. Pracowałam z wieloma materiałami, poznając ich specyfikę i metody szycia pod okiem innych doświadczonych krawcowych.

Decyzja o założeniu własnej marki dojrzewała we mnie długi czas, ale w 2022 roku odważnie stwierdziłam „teraz albo nigdy”. Lukola to spełnienie moich marzeń.

Założenia marki są bardzo proste, pragnę dać Wam produkty najwyższej jakości, pięknie odszyte, ale i takie niepowtarzalne. Bardzo bliska jest mi idea upcycligu. Lubię sięgać po nowe materiały, ale też surowce wtórne takie jak zasłony, bluzy, swetry, koce, poszewki na poduszki, itp. Po prostu tnę wszystko co wpadnie mi w ręce ;)

Jestem projektantką i wytwórcą wszystkich produktów marki Lukola, które powstają w małej przytulnej pracowni w Gorzowie Wielkopolskim.

Każdy produkt tworzę zawsze z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Mój team nie jest duży. Jestem ja, zajmuję się projektowaniem i szyciem, marketingiem, wyjazdami na targi i całą resztą spraw oraz Marcin, który stworzył ten piękny sklep i zajmuje się jego obsługą.

Międzynarodowa wysyłka
Zabezpieczone paczki
14 dni na zwrot