lukola

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

SKŁADANIE INDYWIDUALNEGO ZAMÓWIENIA

Aby złożyć indywidualne zamówienie napisz do nas wiadomość: [email protected]

Indywidualne zamówienie może dotyczyć dostępnych fasonów widocznych w Sklepie bądź całkiem nowej rzeczy, którą sobie wymarzysz.

Przy indywidualnych zamówieniach pobierana jest zaliczka - 50% ceny gotowego zamówienia. Zaliczka, jeśli taka została przesłana, nie podlega zwrotowi, ponieważ wydana zostaje często na zamówienie potrzebnych surowców.

Czas realizacji zamówienia indywidualnego zależy od dostępności wybranego materiału oraz ilości innych zamówień i wynosi od 5 do 28 dni roboczych.

Kolory wybranych materiałów mogą delikatnie różnić się od tych na zdjęciach wysłanych w wiadomości prywatnej przez firmę Lukola.

Zwrot zamówienia projektowanego pod indywidualne zamówienie nie jest możliwy.

Zdjęcia ukończonego produktu zostaną wysłane Klientowi do akceptacji przed wysyłką.

Koszty wysyłki i rodzaj zależne są od wielkości i wagi ukończonego produktu i są ustalane z góry, z zastrzeżeniem, że mogą ulec zmianie w szczególnych przypadkach (np. duże gabaryty).

Każdy produkt podlega prawu 2 letniej gwarancji. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie w ciągu 7 dni od zgłoszenia na podstawie paragonu, który kupujący otrzyma wraz z zakupionym produktem - przed odesłaniem towaru, prosimy o przesłanie zdjęcia i opisu na adres e-mail: [email protected]. Koszt wysyłki uszkodzonego towaru leży po stronie kupującego.

Fiksacja na detal
Upcycling
Zrobiony z miłością!